Головна : Новини

Що являє собою сучасна стоматологія

, 00:06
0 891

Стоматологія вивчає патогенез і етіологію хвороб, пошкодження зубов, органів порожнини рота, працюючи з різними методами діагностики, профілактики, а також лікування. Багатьох лякає ця область клінічної медицини і викликає неприємні емоції, так як є дуже специфічною за своєю природою. Завдання лікаря-стоматолога не тільки проводити лікування, а й навчити з розумінням і великою відповідальністю ставиться до здОрів зубів, порожнини рота.

Втративши зуб, ви втрачаєте його безповоротно назавжди. Ніякі імплантанти не замінять рідний зуб, відмінно виконуючи функцію рідного зуба, та й потрібно постійне обслуговування. Результати лікування можуть позначитися вцілому на всьому організмі. Тому дуже уважно ставитеся до вибору стоматолога іклініки. Зробивши правильний вибір, лікування зубів буде ефективним і результат буде надовго. Успішність клініки можна перевірити за відгуками пацієнтів, друзів або знайомих. Вдалий вибір стоматолога - це партнерство, доброзичливість і розуміння. Якщо у вас найменші сумніви, варто шукати іншу клініку і стоматолога.

Сучасна пов'язана з багатьма розділами медицини, що допомагає вирішувати багато проблем з лікування захворювань щелепно-лицевої сфери. Це профілактика, лікування зубів та слизової оболонки, куди входить вирішення таких проблем як всім відомий карієс, періодонтит, продондіт, пульпіт, різні захворювання слизової оболонки, а також різні пластіческіе методи з хірургічним втручанням, усунення вад, щелепно-лицьове протезування, а також багато іншого.

За матеріалами: « Стоматологія Кубані ».

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ