Головна : Новини

Правильний вибір постільної білизни

, 13:08
0 755

Дійсно якісне білизна - це запорука здорового зна і прекрасного настрою на весь майбутній день. Про те як його правильно вибрати нам розповість Карпов Р. Н. - співробітник інтернет магазину постільної білизни. Вибираючи собі в будинок білизна для ліжку, спочатку потрібно визначитися з тканиною, потім з фасоном і кольором.

Не треба вибирати ліжко з синтетичного матеріалу, так як тіло зовсім буде дихати, а деякі тканини навіть б'ють струмом. Самою хорошою тканиною для ліжку був і залишається льон. Ця тканина екологічно чиста, володіє прекрасним показником гігроскопічності (властивість тканини вбирати вологу), завдяки чому тіло може дихати. Льон ніколи не викликає алергію, володіє масажним ефектом, перешкоджає візпроникненню грибкового захворювання. Загалом, постільна білизна з льону прослужить дуже довго, приблизно близько 300 прань, не втрачаючи первісної якості.

У західних країнах, білизна подібної якості стабільно займає лідируючі позиції на ринку і серед населення. Такий матеріал, як бязь набагато простіше і дешевле, але не менш практичний. Але при виборі ліжка з бязі потрібно бути уважним, оскільки вона має два види плетіння (рідкісне і щільне). З рідкісним вона не дуже якісна, так як при частих праннях, вона має властивість давати усадку і розміри природно зменшуються. Така білизна потрібно прати тільки в холодній воді. Ще дуже часто використовуютьтакі матеріали, як сатин, бавовна, поплін та багато інших.

Щоб вибрати гідне, у всіх сенсах, білизну потрібно дивитися на шви і їх обробку (обов'язковим вважається використання саме білизняного шва). Нитки, використовувані для пошиття, повинні бути досить щільними, відповідати тону білизни. Якісна білизнадля вашої спальні має легкий і приємний запах (запах цвілі, затхлості, а тим більше - барвників, однозначно говорить про те, що дане білизна не якісне). І ще важливий аспект розмірів, зокрема, підодіяльник, повинен мати розміри, незначно більше розміру ковдри.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ