Головна : Новини

Симптоми грипу та його лікування

, 13:15
0 409

Одне з найпоширеніших захворювань і найбільш частих в зимові та осінні період - це грип. Ця хвороба дуже поширена і заражає людей різного віку. Збудник грипу виникає в організм людини повітряно-крапельним шляхом. У більшості випадків грип проявляється зі звичайною застудою.

Ось самі основні ознаки (симптоматика) розвитку грипу:

1. Сильний головний біль;
2. Нежить;
3. Температура близько 38,6 градусів;
4. Болі в суглобах, горлі;
5. Втрата апетиту.

При перших появах симптомів грипу потрібно зупинити його подальший розвиток. Щоб імунітет зміг встояти, його постійно треба зміцнювати, оскільки від нього залежить все.має бути оперативне і своєчасне.

Найперше - вживання великих об'ємів рідини (води, а краще компотів, морсів), носити марлеву пов'язку, приймати комплексний противірусний препарат 3 рази на день в перші 3 дні. Дотримуватися постільного режиму і збивати температуру до 37,5% (така температура свідокствует про те, що в організмі виробляються потрібні механізми для боротьби з вірусом).

Медикаментозне лікування визначається тяжкістю вашої хвороби, це лікування добре об'єднати з прийомом великої кількості вітамінів. Хорошим протигрипозним засобом є Панадол, а також інтерферон. Ці кошти непогано вбиваютьвірус в організмі і не дають шансів для його розмноження і поширення.

Ще потрібно робити інгаляції з додаванням часнику чи цибулі, ці дві рослини дуже ефективні в боротьбі проти грипу. Можна навіть розрізати часник на дві частини і   покласти в кімнаті, щоб він убивав навколишній віруси (як показує досвід,цей нехитрий спосіб дає відмінний результат).

Можна ще робити компреси з гірчичниками (якщо температура відсутній), полоскання рота медом або фурациліном. І найголовніше - це провітрювання приміщення, вологе прибирання, і побільше рідини. Дуже ефективні ягоди смородини, як в сушеному вигляді, так і з варенням. Не хворійте і будьте здорові.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ