здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Пошук роботи в столиці

Лютий 03 2015

Специфіка сучасного політико-економічного устрою життя в государстве України така, що практично будь-який бажаючий може реалізувати свої особисті та професійні якості і очікування будь-яким доступним способом. Сучасна економіка України має більш ринковий характер і практично повністю пішла від планування діяльності.

Це означає, що у вузах відсутній реальний государственний замовлення на підготовку фахівців певного профілю, а значить, відсутня і добровільно-примусове направлення на місце роботи. З одного боку це досить позитивно для вчорашнього студента, оскільки він сам може вибирати свій трудовий шлях, але це ж фактично, кидає його напризволяще в боротьбі з системою працевлаштування,відсутністю попиту на певні спеціальності на ринку праці і безробіттям.

Особливо в цьому плані "везе" жителям провінційних міст і регіонів, в яких спостерігається складна ситуація з працевлаштуванням. Єдиним можливим виходом в даній ситуації є поїздка в більш розвинені регіони, в пошуках рРеальний і гідного заробітку.

В умовах України, подібним місцем паломництва трудящих однозначно є Київ. Це столиця держави, найбільший за територією та кількістю населення місто. Крім того, він відрізняється найбільш високою динамікою зростання, а значить постійним попитом на ринку праці. До речі, упростить пошук роботи в Києві вам допоможе портал:. Роботу тут знайти досить легко, причому досить різноманітну, як для менш кваліфікованих кадрів, так і для фахівців з прекрасною підготовкою і, отже, прекрасними перспективами в плані заробітку.

← Симптоми грипу та його... Микола Лагун - український... 
Переглядів: 299
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен