Головна : Новини

Пошук роботи в столиці

, 13:47
0 481

Специфіка сучасного політико-економічного устрою життя в государстве України така, що практично будь-який бажаючий може реалізувати свої особисті та професійні якості і очікування будь-яким доступним способом. Сучасна економіка України має більш ринковий характер і практично повністю пішла від планування діяльності.

Це означає, що у вузах відсутній реальний государственний замовлення на підготовку фахівців певного профілю, а значить, відсутня і добровільно-примусове направлення на місце роботи. З одного боку це досить позитивно для вчорашнього студента, оскільки він сам може вибирати свій трудовий шлях, але це ж фактично, кидає його напризволяще в боротьбі з системою працевлаштування,відсутністю попиту на певні спеціальності на ринку праці і безробіттям.

Особливо в цьому плані "везе" жителям провінційних міст і регіонів, в яких спостерігається складна ситуація з працевлаштуванням. Єдиним можливим виходом в даній ситуації є поїздка в більш розвинені регіони, в пошуках рРеальний і гідного заробітку.

В умовах України, подібним місцем паломництва трудящих однозначно є Київ. Це столиця держави, найбільший за територією та кількістю населення місто. Крім того, він відрізняється найбільш високою динамікою зростання, а значить постійним попитом на ринку праці. До речі, упростить пошук роботи в Києві вам допоможе портал:. Роботу тут знайти досить легко, причому досить різноманітну, як для менш кваліфікованих кадрів, так і для фахівців з прекрасною підготовкою і, отже, прекрасними перспективами в плані заробітку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ