Головна : Новини

Микола Лагун - український банкір

, 14:09
0 627

– крупнийукраїнський бізнесмен, який має досить великий вплив на ринку нашої країни. На сьогодні він є головою і головним акціонером Дельта банку – одного з найбільших установ, яке володіє четвертим за розмірами пакетом активів в нашій країні.

Микола Лагун народився в 1973 році в селищі Семенівкаа, розташованому в Черкаській області. Після школи Лагун вступив у Київське загальновійськове училище, там здобував освіту протягом трьох років. Після Лагун перейшов в економічний університет, закінчивши його в 1996 році.

У 2001 Микола підготував власну роботу і захистив ступінь кандидата економічних наук. Карьеру бізнесмен розпочав у 1994 році в якості одного з економістів в НБУ. До 1998 року працював начальником управління цінних паперів в одному з великих банків країни.

Але його кар'єра бізнесмена почалася тільки в 2002 році. На наявні засоби Микола Лагун придбав 10 відсотків Укрсоцбанку, і це стало важливим факторомдля його просування по шляху бізнесу. У 2005 Укрсоцбанк був куплений Віктором Пінчуком, а Лагун був призначений заступником голови Ради директорів організації. В цей же час він приходить до рішення про відкриття власного бізнесу.

У 2005 Микола Лагун купив кредитна спілка « Фаворит & raquo ;,на якому побудував Дельта банк. Ця організація стала одним з основних проектів бізнесмена. У ці роки на ринку складалася дуже складна ситуація з конкуренцією великої кількості фінансових організацій між собою. Лагун зміг швидко розвинути власний проект і вивести його на високий рівень. Вже через кілька років Дельта банк увійшов до числаголовних гравців ринку і став дуже популярний серед клієнтів. На даний момент банк є одним з найбільших в Україні.

Лагун був відзначений багатьма фахівцями як успішний менеджер і фінансист. Він досить швидко розвивав власні проекти і завжди приводив їх до успіху. У тому числі він дещо зміниві головний свій проект – Дельта банк, зробивши це установа більш універсальним. Купивши пакет корпоративних клієнтів від іншої організації, банк зміг увійти в корпоративний сектор, що набирає популярність в нашій країні.

В активах Лагуна числяться всі підприємства Дельта банку, що здійснюють різні функції. Учітивая той факт, що фінансова установа володіє великою кількістю клієнтів і чималим капіталом, можна з упевненістю говорити про те великому вазі, який має Лагун в нашій країні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ