Головна : Новини

Тренажерний зал і силові вправи

, 10:31
0 637

Відвідування тренажерного залу є одним   самий різноманітних і универсальних способів придбати красиву і струнку фігуру, схуднути або розвинути мускулатуру. Регулярні заняття на тренажерах стимулюють правильне і швидке формування м'язової маси і спалювання жиру в проблемних зонах.

Існує безліч видів силових тренажерів, які ви без зусиль знайдете, прийшовши в будь-який фітнесклуб в Києві. &Nbsp; За своєю класифікації їх можна розділити на три групи: навантажуються тренажери, блокові і тренажери під власною вагою.

Блокові тренажери

На цих тренажерах з вбудованими в них вагами ви можете ефективно опрацьовувати необхідну групу миШЦ без участі інших. Дана конструкція розроблена з використанням спеціальних механізмів, завдяки яким тренажер може підлаштовується під зміни сили скорочення м'язів.

Також одним з позитивних якостей таких тренажерів є простота і зручність в експлуатації, тому вони відмінно підійдуть для почавьних тренувань. &Nbsp; Окремо слід зазначити, що ці тренажери досить безпечні, оскільки не дозволяють брати на себе занадто велике навантаження, що може зашкодити вашому здоров'ю. Але якщо перший раз прийшли в, то краще спершу проконсультуватися з професіоналом.

Тренажери під власною вагою

Вже з назви стає зрозуміло, що головною навантаженням тут є вага власного тіла. Це турніки, бруси, інверсійні столи,   мають широку багатофункціональність. Здатні одночасно розвивати гнучкість, силу і витривалість. Навантаження регулюється за рахунок додаткового вантажу , що прикріплюється до вашого тіла, або жпри зменшенні або збільшенні кута нахилу лави.

Завдяки заняттям на таких тренажерах ви зможете оформити рельєф м'язів, прибрати зайві кілограми, наростити м'язи і придбати підтягнуту красиву фігуру. Тренажери під власною вагою відмінно підійдуть для тренувань людей з різними рівнями фізичної підготовки.

навантажувати тренажери

Під цю категорію входять всім відомі гантелі, грифи і млинці. Ця група вільних ваг дають навантаження як на окремо взяті м'язи, так і допомагають при виконанні вправ на силових тренажерах, надаючи додаткове навантаження. &Nbsp; В результаті чого прискорюєтьсяріст м'язових волокон. Таким чином, можна отримати витончений рельєф м'язів, розвинути фізичну силу і поліпшенню координації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ