Головна : Новини

Простатит: симптоми та лікування

, 09:00
0 633

Життя людини, не дивлячись на всі його інтелектуальний, психічний і технічна перевага, все так же підпорядковується базовимінстинктам. Одним з них, можливо основоположним, є інстинкт продовження роду, який сприяє примноженню цивілізації. На своєї сексуальної силі, статеве здоров'я грунтується самооцінка будь-якого чоловіка. Саме тому, будь-які відхилення, хвороби, які ставлять під удар цю частину людської, чоловічої сутності серйозно підривають не тілько общееволюціонний процес, але і фортеця сімейних уз, які, хоч це і не виноситься на суд громадськості, є такими саме завдяки регулярній сексуального життя.

Однією з хвороб, яка може серйозно вплинути на чоловіче здоров'я, є простатит - запалення передміхурової залози. І без своеврЄмен лікування, захворювання стає хронічним, а це вже пряма загроза як здатності жити повноцінним статевим життям, так і ризик психічних відхилень.

Одним з найбільш популярних засобів для боротьби з даними недугою є. Не варто недооцінювати даний засіб або судити про нього, на загальну думку, якпро китайські товари. Це древній народ, що таїть багато знань і таємниць про глибину людської душі, будову організму і його альтернативному лікуванні. Вся філософія китайської народної медицини базується на точковому впливі на організм і дію пластиру саме таке. Його аплікацію роблять в області пупка, адже саме вона за світоглядом китайців отвечає за статеве здоров'я.

Симптоми простатиту:

  • розлади статевої функції (слабка ерекція, болючість по ходу сечівника, втрата оргазму, передчасна еякуляція, болючість в прямій кишці при еякуляції та ін.);
  • підвищена нервозність, а також занепокоєння, що обумовлені фіксацією уваги пацієнта на власному стані здоров'я;
  • розлади з боку сечового апарату (хворобливі і часті позиви до сечовипускання, відчуття неповного випорожнення сечового міхура), болі внизу живота.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ