Головна : Новини

Чому блохи кусають людей і які наслідки такого укусу

, 09:34
0 749

Багато любителів домашніх тварин жодного дня не обходяться без їх ласки. І Власники цих тварин дуже часто задаються питанням,? Блохи - це безкрилі комахи, які є переносниками різних збудників хвороб людини і тварин. Ці комахи володіють ротовим апаратом, який призначений для покривів і насасиванія крові.

На даний момент завдяки ученим їх коликість вимірюється в 2090 видів. Блохи розлучаються цікавим методом, вони місця для відкладання яєць не шукають. Народились самки викидають яйця на покриви голови або тіло людини. Яйця дозрівають протягом двох тижнів. Потім на світ з'являється безнога личинка, яка пересувається дуже швидко. Харчується вона кров'ю людини, на якому вона поселілась. Ці личка линяють 3 рази, і тільки після цього приймають вигляд нормального істоти.

Доспіла блоха може жити близько 1,5 року (це теоретично, а реально - пару місяців). Цих тварин можна виявити скрізь. На людях, тварин, у птахів, у парнокопитних, одним словом скрізь. Харчуються кров'ю. Всі ці тварини передаются людині від його домашнього вихованця. Людські блохи вони дуже маленькі, в розмір всього в міліметр, три пари ніжок, задні ніжки для великих стрибків від одного господаря до іншого. Вони дуже плодовиті і можуть відкласти за раз 500 яєць. У людині вони живуть дуже довго.

Блохи кусають людину, п'ють його кров,але й ще при укусі вона може передати серйозне і небезпечне захворювання. Найпопулярніші хвороби, які може принести блоха це: щурячий тиф, чума, туляремія, лістерії, псевдотуберкулез. Також укуси призводять до серйозних гнійний ран і можуть поширяться під шкірою. Укуси викликають великий свербіж, пухлини, нестерпні болі. Вони ще можуть викликати нервозность, збитий режим сну. Симптоми укусу проявляються швидко і його нескладно визначити. Відразу з'явиться червона пляма з невеликою припухлістю, і переходить в алергію, тобто розмножується.

Після укусу одразу потрібно обробити антисептиком, можна навіть спирт брати чи звичайне мило. Можна прикласти холодний компрес.Обов'язково застосувати засіб, який знімає біль і свербіж. Позбавиться від ні не дуже просто використовуючи цілий комплекс дій. Протравити всю квартиру і скрізь. А людині потрібно теж спеціальний засіб, який потрібно застосувати пару раз.

Блохи - це така істота, вони не тільки кусають, а й дуже набридають. Ідо всього цього й небезпечно для кожної людини, він відчуває постійний дискомфорт. Відразу після першого ж поява треба відразу до цього поставитися, щоб попередити цю навалу і його розплоді.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ