Головна : Новини

Благодійний фонд України «Небайдужі серця»

, 14:36
0 956

Благодійність в наше врема – рідкісна річ, притаманна не багатьом людям, але навіть у настільки байдужі часи знаходяться люди, готові нести добро безкорисливо. Найяскравішим представником благодійного руху є фонд "Небайдужі серця". Поєднуючи в собі тепло всіх не байдужих, фонд створив три програми з благодійної допомоги:

  • захисти країну;
  • поверни добро;
  • здорова нація


"Небайдужі серця", завдяки програмі "захисти країну", вже зібрав мільйони гривень для підтримки Української армії – наших захисників. Не дивлячись на героїчну боротьбу наших збройних сил з ворожою армією, государжавного апарат не здатний повною мірою забезпечити бійців, як на передовій, так і в тилу. Саме тому благодійний фонд "Небайдужі серця" займається регулярної підтримкою внутрішніх військ, національної гвардії і добровольчих батальйонів, в першу чергу – продуктами харчування і медикаментами, так необхідним нашим бійців. Допомогабатальйонам і бригадам здійснюється волонтерами фонду "Небайдужі серця" безпосередньо на передовій, де постачання армії особливо гостро стоїть на порядку денному. З здоровими і ситими військовими Україна обов'язково переможе в цій війні.

Так само фонд заснував програму "поверни добро". Дана благодійність дозволяєзабезпечити дітей сиріт, малозабезпечених з інтернатів та реабілітаційних центрів підтримувати не тільки харчуванням та одягом, а й забезпечувати повноцінне навчання і увагу. Саме завдяки цій програмі дітки з обмеженими можливостями і складними захворюваннями можуть відчути себе повноцінними членами суспільства, не дивлячись на відсутністьтурботи з боку своїх батьків.

реалізовує програму "здорова нація". Саме ця допомога дає надію на життя багатьом діткам із звичайних сімей, які не можуть собі дозволити дорогі операції при складних захворюваннях, як лейкоз, рак, фібропластома та інше. Завдяки такій допомозі вже десятки дітей підлозічилі кваліфіковане лікування в клініках вітчизняних та закордонних у кращих фахівців світу.  
Фонд допомоги систематично проводить звіт перед своїми численними філантропами на сайті, що дозволяє не сумніватися в благих намірах фонду. Немає сумніву, що такі організації принесуть ще багато добра на цій Землі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ