Дієта для схуднення живота
Якщо вірити медичних досліджень в тілі будь-якої жінки є 12 - 15 % додаткових жирових відкладень, які потрібні для функціонування органів репродукції та нормального гормонального обміну. Лише сучасні медичні апарати можуть показати особливості розташування жиру і його точну кількість в нашому організмі. Але надлишки часто можна побачити і неозброєним оком, наприклад, жир в області живота може однаково накопичуватися як у огрядних, як і у струнких людей. Тому, якщо у вас при загальній худорби стирчить живіт — це є приводом, щоб задуматися не тільки про перегляд раціону харчування і збільшення фізичної активності, а й про похід до лікаря.
Що викликає відкладення жиру?
Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, нездорове і неправильне харчування з недостатньою кількістю білка і клітковини і великою кількістю штучних і шкідливих продуктів, жирного, солодкого і мучного - все це передбачувано веде до відкладенням жиру в області живота. Все вищезазначене призводить до порушення обміну речовин і, як результат, до відкладенню жиру в області живота.
Стрес
Також потрібно згадати про стресі: гормон кортизол, який утворюється в результаті втоми, фізичного і ментального перенапруги, спочатку змушує нас накидатися на всякі шкідливості та солодощі, а після цього — розміщувати накопичені запаси на самих видних місцях.
Вагітність у жінок стає ще 1-їм чинником ризику. Під час вагітності шкіра і м'язи розтягуються, що, в свою чергу, відкриває дорогу жировим відкладенням. До речі, аналогічний ефект ви отримаєте, зловживаючи строгими дієтами!
Але, щоб не викликало у вас збільшення жирового прошарку, завжди можна виправити ситуацію на краще. Відмінним інструментом у даному випадку стане дієта для схуднення живота, більш детально читайте .
Шість золотих правил дієти
Щоб зменшити кількість жиру в області живота вам варто запам'ятати прості рекомендації дієтологів, слідуючи яким ви зможете закріпити ефект дієти:
- У вашому раціоні повинно бути достатньо білка, краще всього тваринний: морепродукти (креветки), пісне м'ясо (курка або яловичина), курячі яйця, сир;
- Дробове харчування: їжте маленькими порціями 5 - 6 разів на день (розмір порції десь 200 гр.);
- На сніданок їжте каші, оскільки в крупі міститься якісна клітковина, що стимулює перистальтику кишечника, засвоєння і переварювання їжі, що утримує воду, ефективно бореться зі здуттям живота, перешкоджає накопиченню газів;
- Хоча б 1 раз на день їжте продукти, багаті жирними омега-3 і омега-6 кислот. Це: лляна та оливкова олії, мигдаль, морська риба;
- Пийте від 2-х літрів негазованої простої води на день;
- В день потрібно їсти за 2-е порції фруктів і овочів - це збагатить ваш організм вітамінами, а клітковина заповнить шлунок і дасть вам відчуття ситості. Але пам'ятайте: сирі овочі часто викликає метеоризм, якщо їсти їх занадто багато.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.