Головна : Новини

Стимуляція овуляції за допомогою Клостилбегита

, 01:20
0 1556

Нині часті випадки, коли у представниць слабкої статі (до 20-35 років - репродуктивний вік) не настають овуляції, або ж вони трапляються дуже рідко. В результаті чого, жінка не може завагітніти. Гінеколог, диагностировав дану патологію, щоб вирішити проблему безпліддя може призначити .

Стимуляція овуляції є 1-ним з найбільш просунутих методів сучасного репродуктивного лікування. Завдяки цій процедурі у жінки в рази збільшується вірогідність завагітніти, але на превеликий жаль, даний метод підходить далеко не кожному.

Клостилбегіт

При 1-ої з схем стимуляції овуляції призначають ліки направленої дії, які сприяють виробленню гіпофізом і гіпоталамусом величезної кількості гормонів, що впливають безпосередньо на яєчники. Так, до подібних лікарських препаратів відносять "Клостилбегіт".

Стимуляцію овуляції за допомогою "Клостилбегита" починають з 2-го або 3-го дня з початку менструального циклу. Дане ліки приймають протягом 5 діб (кожен день по 1 таб. - 50 мг). Через 7 днів від початку менструального циклу роблять гінекологічне УЗД з метою виявлення факту овуляції, а також потовщення ендометрію на 8-10 мм (в середньому) і підтвердження зростання (до 22-25 мм) домінантного фолікула.

Безпосередньо після дозрівання фолікула (це відбувається в середині менструального циклу) роблю ін'єкцію "Прегнила", завдяки якому зріла яйцеклітина десь через 24 години залишає фолікул, тобто відбувається процес овуляції. Наступні 2 дні з даного моменту є найбільш сприятливими для зачаття.

На 16 або 17 день непосредтсвенно після початку менструального циклу жінки приписують ліки, які містять прогестерон: "Утрожестан", "Дюфастон" або ж ін'єкції "Прогестерону", рекомендовані до прийому протягом 14 днів з початку овуляції. По закінченню терміну прийому даних препаратів треба здати аналіз крові на ХГЛ, а також зробити тест на вагітність.

Після стимуляції овуляції таким препаратом, як "Клостилбегіт", при зачатті істотно зростає ризик переривання вагітності в результаті поганої фіксації яйцеклітини, яка була запліднена, безпосередньо до стінки матки.

Щоб запобігти дане ускладнення, безпосередньо під час всієї лікарської терапії треба з допомогою УЗД відстежувати товщину ендометрію і приймати естрогенні препарати ("Прогінова", "Мікрофоллін").

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ