Головна : Новини

Що собою являє молочниця (кандидоз)

, 11:17
0 404

Світ, який нас оточує, досить разнооБразил навіть в тій його частині, яку ми в силах охопити системами дотику, і в першу чергу - зором. Проте, існують і інші його частини, які ми не бачимо неозброєним оком, як мовиться, але які однозначно оточують нас постійно і знаходяться в тісному контакті. Цей світ - це світ бактерій, вірусів, грибків та інших болезнетворних, паразитарних мікроорганізмів, які у величезній кількості присутні в житті кожної людини. Одні з них здійснюють в принципі позитивний вплив на людину, інші можуть викликати дрібні неприємності, а треті - і зовсім привести до розвитку серйозних захворювань.

Що таке Кандидоз

Досить неприємними, як з точки зору психології, так і реальної небезпеки для здоров'я є статеві інфекції, викликані різними вірусами, бактеріями і грибками. Практично всі вони здатні до поширення за допомогою статевого зв'язку. Причому, одні несуть реальну загрозу життя людини (наприклад, гонорея, сифіліс), другие здатні всерйоз підірвати його статеве здоров'я і шанси обзавестися потомством, а треті - присутні у більшості людей, час від часу доставляючи дискомфорт. Одним з таких захворювань є кандидоз або молочниця. Як повідомляє сайт, з погляду гінекології, кандидоз є вагінальної грибковою інфекцією, спровокувати підвищенняем концентрації в піхву жінки грибків Candida albicans, які є диплоидной формою дріжджових грибків. У більшості випадків, грибки цього роду присутні в організмі будь-якої людини, складаючи нормальну мікрофлору ротової порожнини, товстого кишечника і того ж піхви. Але як це часто буває (на прикладі того ж Helicobacter pylori, що викликає виразку шлунку) при нормальній концентрації вони несуть навіть користь.

Розвиток молочниці

У випадку, коли концентрації грибків в порожнині піхви підвищується (внаслідок різкого розмноження або приєднання більш агресивних, патогенних штамів) розвивається молочниця.Як це часто буває, однією з причин розвитку захворювання, крім підвищення концентрації, є загальне зниження імунних функцій, внаслідок чого природний бар'єр слабшає і механізми стримування зростання грибків відмовляють. За великим рахунком, кандидоз може вразити не тільки слизову оболонку піхви, хоча саме з ним його і асоціюють. Разособисті форми грибка вражають нігтьові пластини, шкіру, ротову порожнину, кишечник. Більше того, спостерігається це захворювання не тільки у жінок, але й чоловіків (про способи поширення було сказано вище).

Симптоми вагінального кандидозу

Найчастіше молочниця у жінок супроводжується хаХарактерною білими виділеннями з піхви, які зовні трохи нагадують за структурою сир. Крім цього, в симптоматиці спостерігається характерні відчуття свербежу, печіння в області статевих органів, неприємний і різкий запах із статевої області. Молочниця також характеризується больовими відчуттями при здійсненні статевого акту.

Лікування молочниці

Для лікування молочниці застосовують, як препарати місцевої, інвагінального дії (наприклад, вагінальні свічки), так і пероральні засоби (пігулки, таблетки).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ