здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

За допомогою чого можна зробити Ваш будинок більш затишним?

Липень 08 2015

Вибір склопакета настільки ж важливий, як і вибір профільної системи, закільки більшою мірою, тепло - і шумоізоляція в приміщенні буде залежати саме від нього. Дуже важливо не розгубитися серед усього розмаїття варіантів, адже склопакети можуть бути не тільки однокамерними і двокамерними, вони можуть мати найрізноманітнішу конфігурацію в залежності від запитів і побажань клієнта. У склопакетах може викорисзоваться різний скло: звичайне, I-скло (енергозберігаюче), триплекс, фактурне, тоноване, дзеркальне, об'ємне (малірування). За кількістю камер, склопакети поділяються на: однокамерні та двокамерні. Давайте ж розглянемо як вибрати склопакет і допоможе нам в цьому Костомаров А. Р. - співробітник компанії "СТИС":.

Чи легко вибратисклопакет?

Здавалося б, досить просто вибрати скло, яке сподобалося, вибрати кількість камер і все. Але в реальній ситуації при виборі склопакета не все так просто, адже навіть звичайне скло може мати різну товщину. У свою чергу дистанційна рамка склопакета може мати різну ширину, більштого, в двокамерному склопакеті можна застосовувати одночасно ще й дистанційні рамки різної ширини. Наприклад, стандартний двокамерний склопакет має конфігурацію 4-10-4-10, це означає, що в ньому використовуються 3 скла товщиною 4 мм, які розділені між собою дистанційними рамками товщиною 10 мм. На практиці можливо також виготовленне двокамерного склопакета зі склом 4, 5 і 6 мм і різними дистанційними рамками. На перший погляд нічого суттєвого, але такий склопакет має підвищену шумоізоляцію, у порівнянні зі звичайним. Вибрати склопакет не так легко, як вибрати серед 2-3 профільних систем.

Що собою являють однокамерні склопакети?

Сучасні однокамерні склопакети представляють собою, по суті, сендвіч з двох стекол, по периметру розділених дистанційною рамкою. Дистанційна рамка, завдяки своїм конструктивним особливостям, виконує також функцію осушення і моментально вбирає вологу, якщо вона з'явиться всередині склопакета. Всі сучасні стеклопакети по периметру герметизировани спеціальної консистенцію, що виключає попадання туди вологи. Основною перевагою таких склопакетів, безумовно, є ціна, вони значно дешевше своїх старших побратимів. Також ці склопакети є легшими, тому можуть бути застосовані при склінні лоджій і балконів, знижуючи навантаження на бАлкі та перекриття будівлі.

Недоліки цих склопакетів:

Недоліком склопакетів цього класу є недостатній рівень шумо-, звуко- і теплоізоляції, в порівнянні з двокамерними склопакетами. Рівень звукоізоляції знаходиться на рівні 20-25 децибел, залежно від товщини скла і дистанційної рамки.

Однокамерний енергозберігаючий склопакет рекомендується використовувати там, де не представляється можливим, або нераціонально встановлювати двокамерний енергозберігаючий склопакет.

Двокамерні склопакети: їх особливості

Двокамерні склопакети, по суті, являются подальшим розвитком однокамерних склопакетів. У таких склопакетах використовуються 3 скла, розділені між собою дистанційною рамкою. Таким чином, утворюються 2 повітряні камери. Технічні характеристики таких склопакетів краще однокамерні, але більшою мірою це стосується шумо- і звукоізоляції, яка може досягати рівня в42 децибел. Для стандартного двокамерного склопакета показник шумо- і звукоізоляції становить 29-31 Дб, що на 5-8 Дб вище показників звичайних однокамерних склопакетів.

Різниця в 3 Дб еквівалентна збільшенню чи зменшенню інтенсивності в 2 рази. Чергування скла 4, 5 і 6 мм в одному склопакеті, з использованіем дистанційних рамок різної ширини, дозволяє досягти рівня ізоляції до 42 Дб. Використання двокамерного енергозберігаючого склопакета, при відносно невисокій разової вартості (особливо в складі готової конструкції), є одним з найефективніших засобів постійної економії витрат на опалення взимку і кондиціонування роківом.

Недоліком цих склопакетів є те, що:

Двокамерні склопакети в півтора рази важче однокамерні, за рахунок третього скла - додаткові 10 кілограм на квадратний метр. Відповідно, зростає і навантаження на фурнітуру, особливо на великих стулках.

← Що собою являє операція... Псоріаз: проблема медична... 
Переглядів: 320
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен