Головна : Новини

Головні убори для дітей: якими вони мають бути?

, 13:24
0 336

Мама, яка піклується про здоров'я власного ребенка, купує масу дитячих речей. Взуття, одяг та різні головні убори для кожної пори року, для теплої і холодної погоди ... Але багато матусь прагнуть не тільки зберегти чадо від несприятливих погодних факторів, але і за допомогою предметів одягу виховати у дитини естетичний смак. У сучасному світі для цього існує практично все:матеріали, які створені за сучасними технологіями найрізноманітніших забарвлень, дизайнери, придумують кожен сезон все нові й унікальні моделі, художники, які створюють нові принти та малюнки. І, звичайно ж, креативні умільці, у яких ви маєте можливість придбати дуже хороші шапки для дітей безпосередньо ручної роботи. можнпро на сайті yaaas.com.ua.

Шапки для дорослих

Історія звичайного дитячого головного убору тісно пов'язана з тим, що з'явилися для дорослих шапки і капелюхи. Зшитими за індивідуальним замовленням шапочками могли похвалитися лише нащадки королівських осіб. Інші діти задовольнялися тим, що дісталося їм від старших братьев і сестер, а тим - від батьків. Найчастіше дітям, які ставилися до нижчих станів, пов'язували на голову безпосередньо шматок тканини, який називали косинкою або ж оригінальним хусткою. І тільки пару століть тому з'явилася дитяча мода, в якій помітно почав виділяться головний убір. Але чим ближче до сучасних дням, то тим стрімкийнеї почала розвиватися дитяча мода. І сьогодні вибір дитячої шапки залежить тільки від смаку і платоспроможності батьків. А вибрати є з чого - шапки та капелюшки, косинки і бандани, панамки і бейсболки, капори і « труби » ... Використовуваний матеріал також вражає уяву - шерсть і бавовна, акрил, штучне і натуральне хутро, тканинаі шкіра. В якості прикраси майстри найчастіше вибирають вишивку і в'язання гачком, стрічки і намистини, камені і стрази.

Яким повинен бути головний убір для дитини?

При виборі дитячої шапки все ж варто пам'ятати, що її привабливий зовнішній вигляд - не найголовніше. Головний убір для дитини має цілком практіческую основну функцію - захищати від негоди. Адже тепловтрати у дітей, особливо в маленьких, відбуваються саме через голову. А значить, що шапка для зими обов'язково повинна бути теплою і зручною, а річна - чим більше вона буде провітрюватися, тим буде краще. Матеріал, з якого зазвичай вони виготовлені, повинен бути натуральним, але не « кусати » дитини. Шапки повинні легко знімати і легко одягати діти, щоб не здавлювати голову і не порушували кровообіг. Головні убори, що відповідають всім цим вимогам і, до того ж, модні і цікаві, ви можете вибрати в цьому розділі. Їх можна купити або навіть казать як своїй дитині, так і дітям знайомих і друзів. Подарунок ручної роботи не вийде з моди ніколи!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ