Головна : Новини

Проблема безпліддя на Рівненщині.

, 13:25
0 376

Кількість безплідних сімейних пар на Рівненщині щороку зростає - констатують медики обласного центра планування сім'ї та репродукції людини. Тільки за дев'ять місяців цього року на облік поставили понад 1300 таких пар. Це на чотири сотні більше ніж за такий же період 2011 року. Радість батьківства вони не можуть відчути з різних причин. Серед них: помилки молодості і безперервне зростання темпу життя.
&Nbsp;
Вона не хоче показувати обличчя, потого що не бажає, щоб про особисті проблеми знали знайомі. Це Олена. Їй - 25. Кілька років невдалих спроб завагітніти дали підстави лікарям винести жінці страшний вердикт - безпліддя. Далі - довгі місяці оббивання порогів державних і приватних медустанов. Все марно. З'ясувати хоча б причину хвороби - не вдавалося.

-Олена: "Не могли з'ясувати в чому причина. Це було дуже важко, коли бачиш, що твої подруги вагітніють, а ти себе почуваєш білою вороною і нічого не можеш зробити".

Обласний центр планування сім'ї та і репродуктології людини - це місце, де допомагають таким, як Олена. Медики закладу кажуть - щорічно кількість пацієнтів уних зростає.

- Інна Шарова, завідувач відділенням репродуктивного здоров'я "ОЦПС і РЛ":

  • По-перше - дуже збільшилася кількість запальних захворювань, а як наслідок запальних процесів, які є причиною утворення кіст, нагноєння в маткових трубах, освіти гідросальпінксом. І все це призводить до того, що порушується функція маткових труб ";
  • Ще одна поширена причина жіночого безпліддя - гормональна. Сучасні жінки прагнуть самореалізуватися, а народження дитини відкладають до 30-ти. Темп життя і нервові перенапруження призводять до збоїв у цій системі. А ще лікарі все хаще говорять про чоловічому безплідді. Його частка серед усієї кількості пар, які не можуть зачати дитину - практично рівнозначна жіночої. Основна причина - теж запалення.

- Роман Кричильський, уролог-андролог "ОЦПС і РЛ": "Ті чи інші запальні процеси чоловічої урогенітальної системи, ведуть до погіршенняпоказників еякуляту і власне до зменшення ймовірності зачаття в парі. До цих проблем веде також сексуальна розбещеність і безладне статеве життя ".

Відсутність настання вагітності протягом року регулярного статевого життя без застосування контрацептивів вже є безпліддям. Причина може бути як у жінки, так і у чоловіка.Тому вам обом необхідно пройти обстеження. Варто пройти розширену комп'ютерну діагностику кожному з вас. Це дозволить виявити можливу причину безпліддя, серед яких:

  • порушення ендокринного, імунного статусу;
  • хронічні запальні захворювання;
  • анатомічні недоліки;
  • спадкові хвороби.

Несприятливий екологічний фон провокує відхилення в роботі щитовидної залози. Часто усунення дисфункції цього органу відновлює репродуктивну систему. За результатами обстеженнялікар призначає комплексне лікування безпліддя, яке спрямоване на корекцію виявлених проблем. Можливості лікувальної апаратури дозволяють:

  • лікувати запальні захворювання;
  • проводити санацію статевої системи;
  • вирівнювати функціональнівідхилення в роботі органів.

Досить часто корекції вимагає не тільки сечі-статева система. Тому лікування проводиться комплексно, залучаючи сучасні методики (озонотерапія, детоксикацію, гідроколонотерапія) і перевірені століттями: рефлексотерапію, гірудотерапію, масаж. При необхідності користуються лікарськими препаратамиі гомеопатичними ліками.

Але не завжди можна усунути проблему і що тоді - жінка не зможе відчути радість материнства? На щастя ні! На сьогоднішній день у всьому світі золотим стандартом в лікуванні безпліддя є екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Жителі України мають можливість пройти дану процедура в Києві в медичному центрі "TurMed". , Шляхом запліднення в лабораторії, в спеціальному інкубаторі. На сьогодні у світі живуть вже тисячі дітей, зачатих за допомогою ЕКЗ. Імменно даний метод допоміг нашій героїні Олені стати мамою. І сьогодні її семирічний синочок Андрій радує її гучним сміхом і чудовою посмішкою. Не впадайте у відчай якщо у вас бесплодіе, звертайтеся до фахівців і ви обов'язково станете батьками!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ