Головна : Новини

Симптоми і лікування герпесу

, 22:38
0 349

Як повідомляє сайт: герпес - це інфекційне захворювання, проє у вигляді висипки в місцях слизової оболонки. У народі герпес прийнято називати « застудою на губах » або ж « лихоманкою & raquo ;. Герпес - є найпоширенішим дерматологическим захворювання у світі. Вірус простого герпесу вражає також нервову систему, внутрішні органи.

Розрізняють також такі шляхи зараженнягерпесом:

 

  • Прямий контакт з хворим (через побут, поцілунки, статевий контакт, дотику);
  • За допомогою інфікованих предметів (ложки, тарілки,рушники та ін.);
  • Повітряно-крапельним шляхом (при кашлі, іноді при розмові).

Простий герпес проявляється висипанням безпосередньо на слизових оболонках, а також на шкірі. Періодично вірус активується і начинает розмножуватися, при цьому висипання можуть виникати в тому місці, де вони з'являлися набагато раніше. Провокуючими факторами можуть бути надмірне сонячне опромінення, підвищена температура тіла, фізичне або емоційне навантаження, ослаблення імунітету, а також деякі лікарські засоби.

Симптоми і лікування герпесу

Основні симптоми при простому герпесі - це поколювання, дискомфорт або свербіж. Ці симптоми починають турбувати пацієнта за кілька годин до виникнення везикул. Бульбашки можуть локалізуватися на будь-якій ділянці шкіри або слизових оболонках, але, як правило, вони виникають в порожнині рота, губах, статевих органах. Процес загоєннятриває близько 21 дня. Якщо уражається один і той же ділянку неодноразово, є ймовірність формування рубця. Якщо у Вас симптоматика характерна для герпесу - то Вам допоможе лікар дерматовенеролог. Характерні висипання на шкірі і їх локалізація допомагають встановити діагноз.

Основними методами діагностики простого герпесу є:

  • Імуноферментний аналіз (ІФА) - на визначення антитіл до вірусу простого герпесу;
  • Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР).

Лікування простого герпесу полягає в імунореабілітації пацієнтів, яке допомагає потиснути рецидиви або ж добитися боргой ремісії. Забудьте про герпес назавжди!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ