Головна : Новини

Чому варто звернеться до лікаря якщо болить голова

, 22:48
0 350

Кожен, у кого хоч раз боліла голова, погодиться - ощущеня не з приємних. Коли больовий синдром позначається протягом декількох днів (а то й тижнів), людина ж змушений звернутися до лікаря. Зараз відомо близько півсотні причин головного болю, більш детально про них ви можете прочитати.

Чому нам болить голова?

На думку медиків, в кімнаті, де мало свіжогоповітря, теж неминуче заболить голова. Останні наукові дослідження показують, що додати нашій голові клопоту здатні і продукти харчування та напої, що містять певні речовини. Серед "винуватців" - гірчиця, кетчуп, копчені м'ясо і риба, цитрусові, бобові, шоколад, вершки, морозиво, алкогольні напої та чіпси.

Механізми вознікновеніе головного болю

За словами лікаря-невропатолога Олександра, існують різні механізми виникнення головного болю. Приблизно у 70% людей зустрічається головний біль м'язової напруги, коли відчувається дискомфорт у скронях і ніби щось стискає голову. Виникає ця біль у результаті перенапруження м'язів голова, наприклад, тривалої роботи з комп'ютером або коли людина потрапляє в стресову ситуацію і відбувається виділення адреналіну. Щоб полегшити такий біль, можна зробити масаж скронь, а також масаж м'язів комірцевої області шиї.

Інший різновид головного болю - судинний. Відчуття, ніби в голові щось покаливаяет. Виникає при спазмі судин, а також при підвищенні тиску. Для мігрені характерно те, що напад головного болю може повторюватися з різними інтервалами: частіше один або два рази на місяць. Причиною захворювання можуть бути неприємні спогади, емоційні перевантаження і роздратування, проте в основному мігрень передається у спадок. Також їстьь судинні венозні головні болі, які локалізуються в потиличній області. Одна з причин їх виникнення - низьке положення голови під час сну, в результаті вранці людина прокидається з набряками під очима і відчуттям важкості в голові. Наступний різновид головного болю викликаний підвищенням внутрішньочерепного тиску. З'являється відчуття, будто зсередини розпирає череп і тисне на очі. Буває психогенна головний біль, який часто виникає в лобної ділянки голови, переважно у людей невротичного складу.

Інші причини головного болю

Голова може боліти також при різних захворюваннях:

  • Фронтите;
  • гайморит;
  • хворим шлунком;

Навіть коли болить зуб. Для того щоб вилікувати таку біль, слід знати причину його виникнення. Існують болю від погоди, від перевтоми, від недосипання, при яких достатньо лише протдиха.
При таких тривожних симптомах зволікати з візитом до лікаря не варто!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ