Головна : Новини

Чи можна відпочити в Криму? Якщо так, то як?

, 14:19
0 331

Багато людей влітку вирушають на відпочинок в різні місця світу. Але на сьогоднішній день найбільш популярним є Крим, де ви можете знайти поєднання всіх видів відпочинку. Нещодавно я зустріла своїх хороших знайомих Олександра та Олега, які розповіли мені, як вони цього літа відпочили. Отже, давайте дізнаємося, що ж Олександр робив в Криму.

І Олександр почав свою розповідь...

Після закінчення навчального року я поїхав в спортивний табір в Євпаторії. Там щоранку ми робили зарядку, бігали, віджималися, стрибали і виконували багато різних вправ. До нас приїжджали змагатися учні з інших міст, також ми їздили на змагання в них. Ходили на пляж, плавали, загоряли і проводили водні змагання. А вечорами ходили в місто на набережну. В тому таборі я провів десять днів, і мені там дуже сподобалося. Після цього я поїхав у санаторій Геліос в Євпаторії. До речі, подивитися цей та інші санаторії Криму можна на сайті: . Я вже був там двічі, тому все мені знайоме, навіть друзі приїхали теж. А в серпні ми з мамою і татом поїхали в Коктебель, де з задоволенням відсвяткували день народження моєї мами. Пішли спочатку в аквапарк, а потім - в дельфінарій. На наступний день ввечері ми зустріли сім'ю їжею і почали з ними фотографуватися. Було ще багато цікавого: морську подорож, величезні і дивовижні скелі, і просто свіже повітря.

 
Після цієї розповіді я була приємно удивленна, тому що багато хто зовсім не так розповідають про свій відпочинок саме в Криму. Деякий зовсім незадоволені. Але коли я почула розповідь ще і його друга Олега, то сумнівів у мене не залишилося. Я поїду наступним літом в Крим!!! Чому? Дізнайтеся і ви.

Розповідь Олега

Літні канікули я провів у Криму. Сюди, в Крим, всі їдуть на лікування та відпочинок, а я тут живу. Канікули були дуже веселі і цікаві: ми з друзями і сім'єю їздили в с. Скелясте на озеро, назва якого «Блакитна лагуна». Ми були там кілька разів. Це озеро з'явилося дуже цікавим чином. На цьому місці раніше був кар'єр. Потім робочі пробили свердловину і звідти полилася вода. За два роки кар'єр заповнився водою. Вперше, коли я приїхав, мені дуже все сподобалося. В середині літа я їздив на автоперегони. Це відбувалося на «Чорних каменях». На автогонках машини зупинялися в болоті та калюжах, а мотоциклісти взагалі виконували всілякі трюки. Вони їздили на мотоциклах через перешкоди і стрибали з трамплінів. Я бачив хлопців за кермом, яким було 5 років. Вони їздили на мотоциклах. Я хотів би включити в літо ще й 5 вересня, так як у цей день були тракторні гонки і я там теж був присутній. Було дуже цікаво. Мені сподобалися мої канікули, і я вважаю, що вони - найкращі!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ