Головна : Новини

Що собою являє засмага в солярії? Потрібна косметика та креми для солярію?

, 09:12
0 1574

Літнє сонце зовсім скоро подарує відчуття свята, краси та молодості - всього того, чого нам так не вистачало взимку. Але для того, щоб ще до перебування на пляжі ми могли продемонструвати красивий загар, можна відвідати солярій. Звичайно, що вам тут зовсім не обійтися без косметики і кремів для солярію. Якщо дотримуватися всіх правил, то засмага буде корисним, безпечним і красивим.

У чому полягають переваги засмаги?

Переваги штучного сонця - це не тільки красива шкіра з приємним відтінком засмаги. Навесні виснажений за зиму організм відчуває гостру потребу у вітаміні D (він безпосередньо відповідає за обмін фтору і кальцію, від яких безпосередньо залежить стан зубів, волосся, а також нігтів). Під час прийняття сонячних ванн синтез цього вітаміну посилюється. Зрозуміло, що засмага в солярії має і свою специфіку.

Що потрібно знати перед тим, як відправитися в солярій?

Вам, напевно, доводилося зустрічатися з такими випадками, коли людина, повернувшись з відпочинку, приїжджає з герпесом. Це пов'язано з тим, що він отримав велику дозу радіації, неправильно засмагав і так далі. Адже засмага теж має свою специфіку і є люди, яким це протипоказано. Люди зі світлою шкірою, світлим волоссям не загоряють, а згоряють. Більше інформації ви можете дізнатися на сайті: . Тому в даній ситуації потрібно враховувати тип шкіри у людини. Перед тим, як людини з проблемною шкірою відправляти в солярій, треба знати, чи немає у неї інших хвороб. У цьому випадку обов'язкова консультація дерматолога. Саме він призначити вам певну косметику або крему для того, щоб загаряти в солярії.

А ось при псоріазі, навпаки, не забороняється ходити в солярій. Але зловживати ним ні в якому разі не можна. Це може призвести до раку шкіри.

Шкода чи користь?

Сказати про однозначно шкідливий або однозначно позитивний вплив солярію не можна. Кожна медаль має дві сторони. Якщо зловживати засмагою в солярії, це може призвести до фотостаріння - старіння шкіри, появі зморшок, пігментних плям. І якщо в молодому віці це ще побачиш не одразу, то з часом його ознаки стають все більш помітними. В солярій бажано йти після консультації з лікарем-дерматологом або дерматокосметологом стосується термінів, кількісних та часових проміжків відвідування, які індивідуальні для кожної людини, а також після придбання потрібної косметики і кремів для солярію. І пам'ятати: дозований ефект солярію може бути корисним, якщо ним зловживати, то це зашкодить.

Як часто відвідувати солярій - це залежить від типу шкіри

В основному його відвідують до певного ефекту засмаги. Людина засмаг, задоволений результатом, він більше не приходить. В солярій бажано ходити 1-2 рази в рік, пройти повний комплекс процедур (а це від семи до десяти), і потім раз-два в тиждень можна кілька хвилин позасмагати в солярії для підтримки - хто хоче, звичайно.

Ще до курортного сезону вже в березні, квітні, травні люди починають інтенсивно ходити в солярій, причому як чоловіки, так і жінки у віці від 20 до 35-40 років. Хоча бувають випадки, коли приходять засмагати перед Новим роком, адже на свято жінка хоче одягти сукню з декольте, або ж перед весіллям наречена хоче засмагнути.

Косметика та креми для солярію

Зрозуміло, що перед тим, як відправитися засмагати в солярії потрібно придбати хорошу і якісну косметику і крему. Це вкрай важливо, тому що від цього буде залежати майбутнє стан вашого тіла, тобто шкіри. Вони відіграють важливу захисну роль, тому випускати їх, як один з важливих елементів категорично забороняється!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ