Головна : Новини

Виправлення зубного прикусу у маленьких дітей

, 10:07
0 205

Саме неправильний прикус у дітей може бути з дуже різних причин, але найголовніша з них-це, звичайно ж, шкідливі звички. Багато дітлахи люблять дуже довго смоктати свої пустушки, свої пальці, прикушують собі губи або мову. Безпосередньо це все відбивається на самому формуванні їх прикусу вже в більш дорослому віці їх.
Щоб не допустити розвиток такої аномалії, завжди слід вчасно звертатися до сучасного лікаря - ортодонта. доводить, що набагато простіше і легше уникнути непростого розвитку неправильного прикусу, ніж потім лікувати таке захворювання. В самому дитинстві виправити свій прикус можна вам набагато легше, ніж звичайно ж, у дорослому. До речі, в Києві на консультацію до дитячого ортодонта можна записатися в клініці «Кидс Дентал».

Неправильний прикус у дитини потрібно швидко лікувати

Якщо ви цього не робитимете, то він швидко призведе до таких наслідків:

  • Підвищується велике навантаження на всі зуби під час самого прийому їжі, що у свою чергу призводить до непростого розвитку пародонтозу;
  • Є величезна ймовірність розвитку різних захворювань скронево - щелепних суглобів, що також призводить до дуже сильного головного болю або болю саме у ваших жувальних м'язах;
  • Викривлення всіх зубів, а також деформація всього профілю вашого гарного обличчя.

Щоб швидко і без проблем виправити прикус у вашого  дитини, лікарі іноді використовують брекети, різні пластинки або ж, трейнери. Саме вибір того чи іншого унікального методу залежить від стану ваших зубів.

Трейнери

Трейнери зараз можна використовувати для коригування всього неправильного прикусу в самому ранньому віці. Їх також рекомендують носити маленьким діткам, яким щойно виповнилося п'ять років. З величезною допомогою таких трейнерів завжди можна вилікувати саму причину виникнення такого непростого неправильного прикусу, а не тільки його наслідки. Трейнери завжди безболісні і дуже легко знімаються. Їх добре виготовляють з самого якісного силікону.

Ортодонтичні пластинки

Наступним сучасним методом лікування дуже неправильного прикусу у дітей зараз є тільки знімні Ортодонтичні пластинки. Хороший лікар-стоматолог з невеликою допомогою таких унікальних пластинок зможе швидко запобігти все саме неправильне зміщення зубів, добре зафіксувати зуби в певному їх положенні, а також змінити всю форму великої щелепної кістки.

Брекети

Ну, і ще один сучасний метод боротьби з прикусом неправильної форми це установка брекетів. Вони іноді мають унікальний вигляд замків або пластин, які добре кріпляться на всі зуби, а також змушують їх рухатися в правильному напрямку.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ