Головна : Новини

Що собою являє УБОД?

, 09:40
0 271

УБОД (ультрабыстрая опіоїдна детоксикація) являє собою один із способів виведення пацієнта з неприємного синдрому відміни. Даний підхід до лікування дає можливість досягти хорошого ефекту протягом пару годин. Проте проведення такої методики для зняття ломки вважають високотехнологічної методикою, що означає - для більш безпечного проведення необхідно відразу пару хороших фахівців і тільки нове обладнання.

УБОД: швидке відновлення

Методика зазвичай застосовується у тих пацієнтів, які мають тривалий стаж прийому великих доз речовини наркотичного характеру. Лікування слід розпочинати тільки після проведення сіди, в процесі якої лікар стане впевненим в тому, що пацієнт буде достатньо поінформованим в його правильному розумінні головного принципу дії та можливих майбутніх ризиків під час проведення .

Чому ціни на проведення даного лікування високі?

Трохи високі ціни на проведення лікування за даною методикою пояснюються тим, що відбувається залучення хороших фахівців, наприклад, анестезіолога, який потрібен для моніторування стану пацієнта і коректного використання дорогого обладнання.  Після проведення ретельного обстеження пацієнта збирають консиліум всіх лікарів, на якому вони вирішують питання про можливості проведення ультрашвидкої детоксикації у певного хворого в умовах синдрому відміни існуючої вираженості.

Протипоказаннями є:

  • Вагітність;
  • Виражені хронічні захворювання;
  • Гострі захворювання.

Для того, щоб зняти ломку з використанням ультрабыстрового методом начинають водить надвисокі дози антагоністів наркотику, тобто це особливі препарати, молекули яких можуть витісняти опіати безпосередньо з зв'язку з клітинами самих тканин. Таким чином, можна досягти масованого виведення психоактивної речовини характеру в кров, а звідти його видалити через видільну систему. В даному стані синдром відміни вже досяг свого піку, але паралельне проведення анестезії (тобто наркозу) позбавляє певного пацієнта від вкрай неприємних і трохи болісних відчуттів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ