Головна : Новини

Оформлення весілля: як зробити?

, 23:26
0 247

Ще з давніх часів вважалося, що кожен чоловік повинен знайти свою половинку і створити з нею міцну сім'ю для продовження людського роду. Святкувати весільний обряд почали ще в Стародавньому Римі. Тоді на весіллі були присутні десять подруг нареченої і десять друзів нареченого.

Всі вони були одягнені так само як наречений і наречена, і їх завданням було відлякувати злих духів, здатних зруйнувати сім'ю. Вважалося, що злий дух ревнощів не зуміє виділити цього жениха і наречену і не зможе своїми підступами зруйнувати сім'ю. Йшли роки, але церемонія одруження залишалася.

У різних країнах її святкували по-різному, зі своїми звичаями і обрядами. Наприклад, у стародавній Греції було покладено початок білого вбрання як святкового, там не тільки одягалися в білий наряд, але і все тіло фарбували в білий колір. Саме слово весілля відбуватися від давньоанглійського слова, що позначає обітницю, клятва, застава, порука.

Так молодята клянуться суворо виконувати всі правила, які здатні забезпечити взаємне щастя. Традиція веселиться, і святкувати одруження залишилося і в наші дні. Весь процес одруження кожна подружня пара намагається зробити найбільш барвистим, яскравим, більш оригінальним, не схожим на інші.

Для того, щоб весілля було більш оригінальною і запам'ятовує слід виконувати нехитрі правила. По-перше, оформляючи зал, дотримуйтесь модним тенденціям колірної гами, враховуючи пори року, коли відбувається одруження. Розміщуючи квіти, відмовтеся від всім набридлих ваз, замініть їх чимось оригінальним, наприклад, чашками або глиняними посудинами.

Декоруючи зал, поєднуйте квіти зі свічками, гудзиками, гілочками т. д. Особливу увагу приділіть підбору кольорів, намагайтеся вибрати їх за своїм спогадам. Наприклад, наречений подарував ромашки на першому побаченні, тому використовуйте ромашки в своєму декорі. Так ваше весілля набуде особливого значення, відомий тільки вам. І пам'ятайте головне, завжди можна зробити весілля не надто дорогий, якщо скористатися порадами професіоналів.

Організувати і красиво оформити весільну церемонію в Києві, сьогодні не складе великої праці. Безліч компаній надають різного роду послуги вже не перший рік. Досвідчені фахівці і професіонали допоможуть вам визначитися з вибором стилю і декору. Можливо це буде етно - стиль або розкішне бароко, вибирати вам. Студія декору та флористики Фонтан весіль допоможе вам зробити правильний вибір і втілити в життя самий унікальний проект оформлення. Контактні телефони ви знайдете на сайті компанії.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ