Головна : Новини

Вибираємо постільна білизна

, 11:42
0 225

Якість нашого сну безпосередньо залежить від величезної кількості факторів, включаючи постільна білизна, яке з нашим тілом буде стикатися протягом цілої ночі і зробить сон комфортним і спокійним або ж навпаки.

Головні ознаки якісного постільної білизни

Середньостатистична людина проводить уві сні приблизно 1/3 всього свого життя. І щоб наш сон був повноцінним необхідно правильно вибрати всі атрибути сну: починаючи від постільної білизни і подушки, і закінчуючи самою спальнею. Треба з усією серйозністю підійти до даного вибору, оскільки це 1-на з найважливіших дрібниць, від якої залежить здоровий відпочинок. До речі, в Україні купити за доступною ценов ви можете в інтернет-магазині: issi.com.ua.

На що потрібно звернути увагу вибираючи постільна білизна:

  • найважливішим критерієм є те, що постільна білизна обов'язково повинна пропускати вологу і повітря, тобто вбирати піт і "дихати". Підодіяльники, а також простирадла повинні бути виготовлені з таких натуральних тканин: льон, бавовна і шовк;
  • Оскільки постільна білизна потрібно часто прати - воно повинно бути міцним. Тут спрацьовує принцип: чим більш міцна тканина, тим вона прослужить довше. Після декількох прань ніжний і м'який матеріал може "здивувати" вас расползшимися швами і дірками;
  • Важливим фактором є якість барвників, оскільки навряд чи полинявшие відразу ж після 1-ої прання простирадла порадують власника похмурим зовнішнім виглядом. Не потрібно забувати, що з людським тілом постільна білизна стикається досить тривалий час, тому сумнівні барвники здатні викликати алергію.

Вибираючи собі постільна білизна, не завжди слід довіряти запевненням продавців і того, що написано на бирках. Серед продавців трапляються недобросовісні і, щоб не помилитися при виборі, необхідно знати головні ознаки якісного постільної білизни.

Щоб вибрати гарне постільна білизна треба:

  • Оглянути шви;
  • Оцінити запах;
  • Оцінити щільність тканини;
  • Подивитися на нитки, якими безпосередньо прострочені даний комплект постільної білизни;
  • Оглянути упаковку.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ