Головна : Новини

Як правильно вибрати якісну постільну білизну?

, 13:12
0 223

Майже третю частину свого життя люди проводять у сні, а в цьому ви можете переконатися самі: нормальна тривалість сну близько 8 годин, тобто це є третя частина від того, яка тривалості доби, а вже нашою природою багато років закладено те, що ми любимо так довго спати, то має сенс правильно обладнати спальне місце та тільки з хорошим комфортом.

Яке постільна білизна краще всього вибрати?

Важливий критерій вибору якісного постільної білизни – це матеріал, з якого він зазвичай виготовлений. Кожне білизна повинна характеризуватися тільки натуральністю – тобто бавовняних, шовкових і лляною. Крім того постільна білизна завжди протягом короткого часу стирається, тому тканина обов'язково повинна бути міцною. Чим важче буде тканина, тим вона вважається міцнішим. Ця міцність, в першу чергу, залежить від того, яка щільність нитки, саме тому вибирайте білизну, де ця щільність нитки становить не менше, ніж сорок ниток на один кв. см. до Речі, ви можете подивитися на сайті:http://odeyala-shik.com.ua/postelnoe-belyo/.

Як вибрати гарне постільна білизна?

Спочатку вам треба уважно вивчити етикетку. Дуже часто недобросовісні виробники люблять вказувати дрібним шрифтом складу, на зразок «50% бавовна, 50% поліестер». Пам'ятайте, що постільна білизна з синтетики завжди буде неприпустимо. Як мінімум, вам стане незручно на ньому лежати і тим більше спати, а як максимум – у вас з'явиться роздратування або навіть пітниці.

Також зверніть свою увагу на повний розмір елементів постільної білизни, який обов'язково пишуть на етикетці: зазвичай наволочки бувають з такими параметрами 50 на 70 см або 70 на 70 см. Для цього треба виміряти довжину і ширину ковдри. Якщо ж присутня невелика похибка в ширині такий простирадла, то це не страшно. Але важливо, щоб параметри обраного підковдри відповідали дійсності. Є 4-и комплектації постільної білизни: полуторна; двоспальне; сімейне та дитяче.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ