Головна : Новини

7 найбільш популярних ТМ жіночого одягу у світі

, 11:03
0 256

У модному світі є > 300 брендів модного і популярного жіночого одягу. Є як дуже відомі ТМ, наприклад, Dior, Chanel, Versace і т. д., так і не дуже відомі ТМ, чиє ім'я знають в межах країни або на місцевому рівні, наприклад, український бренд Adeleys-original (до речі, Adeleys-original ні чим не поступається більш відомим ТМ зі світовим ім'ям). Далі ми розглянемо рейтинг найбільш популярних на сьогодні ТМ, що випускають жіночий одяг, яким віддають перевагу мільйони жінок по всьому світу.

Chanel

Одяг від модного будинку Chanel знають майже всі жінки, які цікавляться модою хоч в якійсь мірі.  Цей всесвітньо відомий бренд випускає вишукані та красиві блузки, костюми, сукні, брюки, а також безліч аксесуарів до всім нарядам.

Anna Sui

Дана ТМ спеціалізується на випуску як чоловічого, так і жіночого одягу. Колекції цього бренду розкуповують в лічені дні. Чудові лінії і форми, незвичайний дизайн кожної окремої речі, а також точні рядки і шви є фірмовими відмінними знаки даної ТМ.

Kira  Plastinina

Дана ТМ з'явився давно. Її засновником є талановитий російський модельєр Кіра Пластініна. Дана ТМ дуже популярний як на Заході, так і в РФ. В основному, одяг цього бренду  орієнтована на молодих модниць, які прагнуть виглядати стильно та яскраво.

Gloria Jeans

Джинси цього бренду є в гардеробі модниці всіх віків. Дана ТМ випускає max комфортний одяг, що виглядає чудово на будь-якій фігурі. У колекціях ТМ крім звичних, зручних джинсів, також є джинсові комбінезони, спідниці, ветровки, куртки, корсети, а також безліч інших речей.

Gucci

Цей відомий модний будинок на протязі вже багатьох років випускає неповторну одяг для жінок з натуральної шкіри. Дана ТМ випускає величезну кількість ексклюзивних моделей, які в свою чергу, намагаються копіювати безліч бюджетних компаній.

Victoria’s secret

Під час свого заснування дана ТМ позиціонувала себе як виробника жіночої нижньої білизни і купальників, але на сьогодні під цим брендом також випускаються ще й різноманітні піжамні колекції та футболки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ