Головна : Новини

Що таке безголкові мезотерапія або електропорація шкіри обличчя

, 20:47
0 303

Шкіра є самим значимим і великим орган в людському організмі. Саме епідерміс виконує функції основного захисника і 1-им встає на шляху негативного впливу зовнішнього середовища. З роками структура епідермісу змінюється, він покривається зморшками, втрачає пружність і стає тонше.

Повернути шкірі пружність і молодість допоможе така косметологічна процедура, як електропорація особи – це новітня методика, в основі якої лежать останні розробки апаратного медичного омолодження. Проводитися дана процедура за допомогою спеціального (Наприклад, ЕСМА 12.21 У ГАЛАНТ, який в Казахстані можна придбати в інтернет-магазині http://maxellaser.all.biz/).

Суть методу електропорації

Всім відомо, що нове часто лякає і багато людей, не знаючи, що собою являє електропорація, відмовляються від цієї процедури. В основі цього способу безинъекционного введення різних речовин в людську шкіру лежать прості закони фізики і біології. А професор Ендрю Неймана в 1970 році отримав Нобелівську премію за винахід. Суттю цієї процедури є введення в епідерміс під впливом електро-магнітних імпульсів потрібних корисних речовин без порушення структури самого епідермісу.

Структура шкіри побудована за типом якогось захисного костюма, що не пропускає різні шкідливі речовини із зовнішнього середовища. І, щоб в ослаблені ділянки епідермісу доставити потужний «заряд» колагену, гіалуронової кислоти, мікроелементів і вітамінів, раніше треба було робити ін'єкції. Після застосування таких методів омолодження людина нуждаеться в тривалому періоді реабілітації.

Під час електропорації на шкіру впливають електромагнітні імпульси, що допомагають на всіх шарах епідермісу відкрити іонні канали і полегшують проникнення в нього корисних речовин. При цьому насильницького впливу на структуру шкіри не відбувається, всі природні процеси і дають можливість її просочують вводяться інгредієнтами.

Основні показання до проведення електропорації

Часто электропорацию використовують для ліфтингу, але вона показує чудові результати і при інших проблемах, а також таких негативних змінах з шкірою, як:

  • збільшені пори;
  • чорні точки;
  • акне;
  • рубці будь-якого походження;
  • тотальна і вогнищева алопеція;
  • проблеми з шкірою голови;
  • целюліт;
  • порушення пігментації;
  • зменшення еластичності епідермісу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ