здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Проведення клінічних досліджень ліків: Основні різновиди

Липень 01 2017

Клінічні дослідження - це потрібний етап розробки якого-завгодно нового ліки або ж розширення показань до використання вже відомого лікарям лікарського засобу. На стартових етапах розробки ліки проводять мікробіологічні, біологічні, фізичні, хімічні, токсикологічні, фармакологічні, а також інші дослідження на лабораторних тваринах або тканинах (так звані доклінічні дослідження, основна мета яких - це отримання допомогою наукових методик доказів та оцінок безпеки, а також ефективності різних лікарських препаратів.

Але дана різновид досліджень не в силах дати достовірну інформацію про дії досліджуваних препаратів безпосередньо на людину, оскільки організм людини відрізняється від лабораторних тварин як по реакції систем і органів на лікарський препарат, так і за фармакокінетичними характеристиками.

Саме тому також потрібно обов'язково проводити клінічні випробування ліків ще й на людину. До речі, в Україні замовити можна в компанії Фармакси: http://pharmaxi.net/.

Що являє собою клінічне випробування (дослідження) ліки?

Це системне вивчення ліки допомогою його застосування людиною (здоровим добровольцем або пацієнтом) щоб оцінити його ефективність, а також/або безпеку + підтвердження а також/або виявлення його фармакодинамічних, фармакологічних, клінічних властивостей, оцінки розподілу, всмоктування, виведення, метаболізму а також/або взаємодії з іншими ліками.

Види клінічних досліджень:

 • Пілотне;
 • Рандомізоване;
 • Порівняльне (контрольоване);
 • Несравнительное (неконтрольоване);
 • Паралельне;
 • Відкрите;
 • Замасковане (сліпе);
 • Проспективне;
 • Історичний (ретроспективний);
 • Одноцентровые;
 • Багатоцентрові;
 • Міжнародні;
 • Когортне;
 • Випадок-контроль (схожих випадків).

Останнім часом роль клінічних випробувань ліків зросла в зв'язку з впровадженням принципів доказової медицини безпосередньо в практичну охорону здоров'я.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Курси сео або що означає... Проведення клінічних... 
Переглядів: 313
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен