Головна : Новини

Як налаштувати слуховий апарат правильно

, 15:51
0 362

Слухова апаратура нового покоління – це комфортна життя і нормальне спілкування. Але за умови, що прилад налаштований професійно. Інакше замість чистих природних звуків отримаєте шуми, спотворене звучання, дуже слабкий або гучний сигнал. Незважаючи на мініатюрні розміри апарату, всередині – складна електронна начинка, тому пристрій встановлює і налаштовує професійний лікар-сурдолог.

Етапи налаштування апарату

Пацієнта, вперше одягла слуховий апарат, який можна порівняти з плавцем-екстремалом, нырнувшим у водоспад. В одному випадку людини захльостує потік води, в іншому – лавина звуків. Щоб швидше звикнути до змін у житті, і адаптація не викликала дискомфорту, потрібна ретельна .

Процес відбувається поетапно:

1. Первинне налаштування пристрою.

2. Сурдолог регулює опції приладу за результатами аудіограми – карти слуху, складеної для кожного вуха пацієнта. Сучасні пристрої настроюються через комп'ютер. Непрограмовані прилади регулюються інакше: пацієнт одягає навушники і подає сигнал через кнопку аудіометра, коли чує різні по інтенсивності й частоті звуки. Після цього лікар налаштовує апарат.

3. Звикання до приладу. Після установки пристрій людина вчиться чути по-новому. Щоб звикнути потрібен час, адже звуки через прилад чути по-іншому. Експерти рекомендують перші 1-2 тижні частіше міняти обстановку, щоб «протестувати» гаму звуків:

  • спілкуватися з різними людьми;
  • слухати аудіо, дивитися телевізор;
  • їздити в транспорті;
  • бувати в людних місцях: на ринку, в магазинах.

4. Повторне налаштування. Через 2-3 тижні пацієнт приходить в сурдологічний центр, і лікар регулює апарат, щоб сприйняття звуків стало ще більш чітким і комфортним. Сурдолог проводить підстроювання з урахуванням коментарів пацієнта.

5. Надалі експерти рекомендують звертатися для налаштування при змінах в сприйнятті: звуки чутно тихіше або голосніше, з'явилися шуми, пропала чіткість.

Чому з апаратами Аудифон адаптація проходить швидко

Німецькі слухові прилади Audifon – пристрої, в яких врахована кожна дрібниця. Після первинної настройки ці прилади автоматично підлаштовуються під кожну з семи акустичних ситуацій. Апарат за 5 секунд самостійно перемикається в режим розмови під шум вітру або прослуховування музики. За змінами обстановки стежить «розумний» електронний чіп – Cosma.

Бездротове пристрій – це ще й список додаткових вигод: навушники, гарнітури, спілкування по смартфону.

Слуховий апарат нового покоління і правильна настройка – головні умови для того, щоб звикання до світу звуком пройшло швидко і комфортно.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ