Головна : Новини

БАД: в чому користь?

, 10:26
0 622

бад

БАД або біологічно активні добавки до їжі - це натуральні (природні), а також тотожні їм біологічно активні речовини, що виходять з мінерального, тваринного або рослинного сировини. У рідкісних випадках вони можуть вироблятися шляхом мікробіологічного або хімічного синтезу. У сучасному світі виробництво харчових добавок ґрунтується на такі науки, як:

 • біологія;
 • фармакологія;
 • дієтологія;
 • нутриціологія.

Виробництво БАД це абсолютно нова наука - фармаконутриціологія, яка виникла зовсім недавно в результаті злиття науки про харчування (нутриціології) з фармакологією. В даний час в нашій країні зареєстровано більше 4000 найменувань БАД і їх число постійно збільшується. До речі, якісні БАД ви можете придбати на сайті компанії ООО «ВИТАЛОН»: https://vitalonpharm.ru/.

Ці засоби містять в собі компоненти, що впливають в цілому на організм людини, але при цьому вони не є фармацевтичними препаратами. За рахунок вмісту різних активних добавок користь БАДів полягає в заповненні організму:

 1. білками;
 2. жирами;
 3. мікроелементами;
 4. амінокислотами;
 5. харчовими волокнами.

Іншими словами це нутрицевтики. Багато хто порівнює їх з вітамінами, в чому дуже і дуже помиляються. Технологія виробництва добавок відрізняється від технології виготовлення вітамінів, насамперед збереженням натуральності, високим ступенем очищення, відсутністю побічних ефектів. Основним мотивом їх застосування служить наявність в них натуральних продуктів, запозичених з тисячолітнього досвіду народної медицини. Деякі складові добавок виробляються синтетичним шляхом, зберігаючи ідентичність натуральним продуктам.

В чому заключається користь БАД?

Користь БАДів може бути видна в комплексі для схуднення; в нормалізації артеріального тиску; поліпшенні роботи щитовидної залози, а також відновленням гормонального балансу.
БАД здатні надавати позитивний вплив на організм людини за умови дотримання принципів їх застосування:

 • Принцип адекватності. Важливо при підборі БАД враховувати характер захворювання, особливості його протікання, наявність ускладнень і інші фактори.
 • Принцип оптимальних доз. Вибір виду БАД і його дозування повинен підбирати тільки висококваліфікований фахівець.
 • Принцип етапності. Важливо чітко розділяти можливості БАД на різних етапах захворювання.
 • Принцип системності та функціональності. Застосування БАД має носити комплексний і функціональний характер. Безсистемний їх прийом може завдати шкоди здоров'ю.
 • Принцип комбінування. Важливо комбінувати БАД з їжею на початкових стадіях захворювання, і приймати їх в комплексі з медикаментозними препаратами у випадках прогресування хвороби.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ