здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Перевага МРТ діагностики організму

Листопад 21 2014

У сучасному світі, незважаючи на всю його науково-тіхніческую та медичну революцію, кількість серйозних захворювань і їх масштаби, зростає пропорційно темпам розвитку суспільства. Може це бич сучасності, відповідь на той згубний спосіб життя, який веде людство, а може, раніше медики просто не мали можливостей достатньо точно діагностувати окремі хвороби (або взагалі не маві таких можливостей). Є достатньо серйозна група захворювань, наприклад, внутрішніх органів, для проведення якісних лікувальних процедур, щодо яких потрібне серйозне і детальне дослідження, таке, як МРТ. Магнітно-резонансна томографія є одними з найдосконаліших і інформативних методик діагностики на сьогоднішній день. Вона є практично незамінною для діагностики серйозних поразок хребта (остеохондроз, грижі), суглобов (артрози, артрити), онкологічних захворювань, травм внутрішніх органів і багатьох інших. Дослідження проводяться на спеціальному, високотехнологічному обладнанні - магнітному томографі, обслуговування якого вимагає певних навиков персоналу, а також спеціальних умов і вимог до приміщення. У Нижньому Новгороді, такі умови створені в Регіональному. На базі центру діє магнітний томограф MAGNETOM Symphony (Maestro Class), який дозволяє виконувати весь спектр МРТ діагностики, але особливо використовується і орієнтується на діагностичні дослідження в областікардіології та нейрохірургії. Крім спеціалізованих досліджень окремих органів і систем. Діагностичний центр пропонує новгородцям і гостям міста унікальну послугу - онкоскринінгу, тобто МРТ всього тіла.

← Запор і його типи Що робити при укусах комах  
Переглядів: 297
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен