здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Перший квартал: нездійснені побоювання

Грудень 03 2014

На кінець 2013 – початок 2014 випало нелегке час. Великі гравці фармацевтичнікого ринку Росії   знаходилися в очікуванні економічної кризи. Експерти будували прогнози і шукали причини, а компанії вишукували резерви, що дозволяють протриматися на плаву. Микола Беспалов, який колись очолював дослідницьку службу центру « Фармексперт & raquo ;, в одному з інтерв'ю зазначив, що на дану ситуацію на ринку вплинув сразу спектр чинників, серед яких і спад економічних показників, і скорочення доходів рядового споживача, і падіння зростання   ВВП. Свою негативну роль зіграло і ослаблення рубля, яке на тлі   імпортозалежності   вітчизняної економіки могло сприяти неконтрольованого зростання цін і падіння попиту на медикаменти. &Nbsp;

Однак, як показав час, ринок зміг встояти – девальвація національної валюти виявилася не настільки суттєвою, середній рівень цін залишався стабільним, а доходи споживачів поступово зростали. Більше того, за даними, наданими аналітичною компанією   IMS   Health, в I кварталі 2014 стався некя ий зростання роздрібного ринку ЛП – приблизно на 7%.  

Аналогічну думку прозвучало і з уст Давида Мелік-Гусейнова, директора некомерційного партнерства « Центр соціального партнерства & raquo ;. Зростання ринку в I кварталі 2014 був не стільки активний через відсутність серйозних спалахів вірусних инфекций, які були характерні для минулих років. Ще одну причину зниження темпів зростання він бачить у прискоренні темпів інфляції як в економіці взагалі, так і в лікарському сегменті зокрема. Девальвація рубля по відношенню вбівалютной   кошику негативно відбилася на вартості імпортних медикаментів. Але в-цілому ситуація на ринку залишилася стабільною. Більше того намітилося невелике зростання в 8%, який стався завдяки зростанню цін на пакувальну продукцію. &Nbsp;

Сергій   Шуляк, генеральний директор   DSM   Group, навпаки, оцінює зміну в пакувальному секторі як негативний фактор для   фармринку   Росії. Справа в тому, що останнім часом потребітелі прагнуть перейти на більш вигідну упаковку з великою кількістю капсул і таблеток. Така форма продукції більш економічна і розрахована відразу на весь курс терапії. Іншими експертами в якості причин зниження зростання ринку називаються і Олімпіада в Сочі, і відсутність на ринку дешевих аналогів деяких дорогих препаратів.

За метеріалі:

← Універсальний спосіб... Відремонтуйте або... 
Переглядів: 299
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен