Головна : Новини

Онлайн гра "Аватар"

, 11:18
0 542

Розвиток цифрових технологій і засобів комунікації призвело до того, що сьогодні, фактично, существе паралельний, віртуальний світ, в якому здійснюється більшість звичних нам дій (знайомства, покупки, пошук інформації і т. п.). Природно, подібний глобалізм і найширші апаратні можливості не могли обійти стороною таку частину людського буття, як гра. Таке звичне для дітей заняття, що сприяє загальному розвитку,знаходить широке застосування і в дорослому житті, як засіб відволікання від монотонної діяльності.

Розвиток інтернету подарувало можливість перенести ігровий процес в дещо іншу площину (онлайн), що дозволяє грати в будь-якому місці, за допомогою будь-якого гаджета і не бути прив'язаним до ПК і необхідності установкипрограмного забезпечення.

Одним із прикладів подібної організації ігрового процесу є онлайн гра. Головною її особливістю є симуляція реального світу шляхом створення власного персонажа та організації його життя у всіх аспектах (від їжі, одягу і до вибору друзів та організацію взаємовідносин). Це своего роду засіб для створення альтернативної реальності, історії, світу, в якому буде все так, як хочеться користувачеві (погодьтеся, кожному іноді хотілося б щось змінити у своєму житті, проблема лише в тому, що від нас не так вже й багато і залежить ). Тут ви зможете знайти друзів, працювати, відпочивати, гуляти, відвідувати ресторани і кафе, загалом,все те, що ми робимо в житті реальному, і природно за гроші. Тут діє схожий принцип, але віртуальні гроші ви отримуєте за свої правильні відповіді в школі аватарів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ