здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Медичні статті про ліки і хворобах

Семакс

Застосування препарату Семакс 0,1% в ранньому відновлювальному періоді ішемічного інсульту.

Сепсис (зараження крові)

Сепсис (зараження крові) - гостре або хронічне захворювання, що характеризується прогресуючим поширенням в організмі бактеріальної, вірусної або грибкової флори. Сепсис може бути результатом бактеріального обсіменіння організму з відомого вогнища запалення (нагноєння), але досить часто вхідні ворота інфекції залишаються нез'ясованими.

Гостра серцева недостатність, зупинка серця.

При термінальних станах, тобто предагоніі, агонії і клінічної смерті, тільки негайні реанімаційні заходи, спрямовані в першу чергу на відновлення дихання і кровообігу, можуть повернути до життя хворого.

Травматичний шок

Травматичним шоком прийнято називати викликане травмою важкий стан, що супроводжується вираженими порушеннями функцій життєво важливих органів, в першу чергу кровообігу і дихання.

Принципи лікування критичних станів

Найбільш важливе значення в повсякденній лікарській практиці мають питання лікування таких критичних станів, як дихальна недостатність, критична недостатність кровообігу і зупинка серця, шокові стани.

Рефлексотерапія

Рефлексотерапія заснована на уявленні, про те що людський організм - це цілісна система, і якщо порушити рівновагу в кожній із частин, то це відразу ж відобразиться на інших частинах.

Чим пізніше батьківство тим триваліше життя дитини

Новини медицини: чим пізніше батьківство тим триваліше життя дитини.

Препарати гонадотропінів

Діючим початком цих ліків є 2-а найголовніших гонадотропних гормону гіпофіза, які потрібні для нормальної роботи жіночих яєчників.

Ботокс і контурна пластика

У світі косметології існує багато слів - пілінг, біоревіталізація, Ботокс, контурна пластика, гіалуронова кислота, лазер і т.д., які мають відношення до омолодження шкіри.

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен