Головна : Новини

Зубна щітка та інші предмети гігієни для брекетів

, 22:20
0 293

Зубна щітка для брекетів є 1-им аксесуаром, що потрібно купити починаючому брекетоносцу. Швидше за все, багато людей думають, що зуби в брекетах можна почистити самої звичайною зубною щіткою. Але краще застосовувати ті засоби, що спеціально для цього призначені.

Гігієна порожнини рота

Напевно немає людей не знають, що обов'язково потрібно чистити зуби, причому не менше 2-х разів на день. Знаходження брекет-системи в роті сприяє скупченню залишків їжі та зубного нальоту на зубах (особливо навколо самих дужок). Все, що залишається після їжі в лабіринтах брекетів майже відразу починає чинити негативний вплив на ясна і зуби. Саме тому під час лікування у ортодонта досить важливо не забувати гігієні порожнини рота, щоб запобігти гінгівіту і карієсу. Ось тільки звичайною щіткою для зубів тут не обійтися.

Арсенал щіток, а також інших засоби по догляду за брекет-системами і порожниною рота

При проходженні лікування у лікаря-ортодонта для догляду за дужками і зубами використовують спецнабор ортодонтичних щіток:

  • однопучкова щітка;
  • йоржики для брекетів;
  • щітка з V-подібним вирізом.

Та стандартні засоби:

  • звичайна зубна щітка;
  • зубна паста;
  • суперфлос і флосс.

Далі більш детально розглянемо деякі з цих предметів. До речі, придбати щітку для брекетів ви можете тут: .

Щітка з V-подібним вирізом

Таким чином, щітка з V-подібним вирізом представляє з себе таку щітку, у якої в поздовжньому напрямку посередині щетина коротше. Якщо ви подивитеся в торець чистячої голівки, тоді ви побачите, що в центрі волоски мають виріз у вигляді літери "V", наявність якого сприяє більш ефективному очищенню як брекетів, так і зубів.

Однопучкова щітка

Є також однопучкова щітка, яка являє собою рукоятку, що вигнута у виж букви «Г». На її кінці є невеликий пучок тоненьких ворсинок. Така конструкція дає можливість чудово очищати область навколо частин брекетів.

Йоржики для брекетів

І ще є йоржики для брекетів, які потрібні для очищення важкодоступних місць безпосередньо під дугою мультибондинг-системи.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ