здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Захворювання. Їх опис, методи лікування.

Мастопатія

Досвід застосування біологічно активних добавок фірми Арт Лайф у хворих мастопатією

Лямбліоз у дітей

Лямбліоз - широко поширене протозойні захворювання. Збудником лямбліозу є Lamblia intestinalis (Lamblia Giardia). В організмі людини і тварин лямблії існують в двох формах. У вигляді вегетативної форми вони знаходяться переважно верхніх відділах тонкої кишки, а при попаданні в товсту кишку перетворюються на цисти (спорових форм), які з випорожненнями виділяються в зовнішнє середовище.

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен - хвороба вен, при якій вони набухають і рельєфно виступають під шкірою. Хвороба може торкнутися вени на будь-якій ділянці тіла, проте найчастіше варикозу схильні вени на ногах і ступнях. На вени нижньої частини тулуба доводиться підвищений тиск при стоянні і ходьбі, тому вони більш схильні до варикозної хвороби.

Хвороби органів дихання

Пневмонія (рекомендується прийом фітопрепаратів на тлі медикаментозної терапії.

Аутоімунний тиреоїдит (зоб Хашимітів)

 

Рекомендації з харчування та лікування захворювання. Контроль УЗД щитовидної залози і аналізу крові на гормони після прийому програми.

 

Варикоз

Це захворювання пов'язане з порушенням роботи клапанів судин і погіршенням кровотоку в нижніх кінцівках. Слабкість венозних стінок і підвищений тиск крові у венах призводять до розширення вен.

Тромбофлебіт

 Причинами захворювання є інфекція, уповільнення струму крові по венах, зниження реактивності організму, зміна складу крові, підвищення її згортання і витончення стінок венозних судин, що, в свою чергу, відбувається через нестачу в організмі вітамінів А, Е, Р, С і мікроелементів - кальцію, калію і магнію.

Хронічна венозна недостатність

Хронічна венозна недостатність - це утруднення венозного відтоку, яке викликає патологічний стан. Венозна недостатність розвивається у всіх людей з варикозною хворобою та іншими захворюваннями вен і розділяється на ряд послідовних стадій.

Флебіт

Це запалення стінки вени. Розвитку флебіту сприяють інфекції, наявність вогнища запалення безпосередньо поруч з веною. Це захворювання може розвинутися в результаті внутрішньовенної ін'єкції після використання внутрішньовенного катетера, прийому деяких лікарських препаратів і ін.

Венозні трофічні виразки

Трофічна виразка - це дефект шкіри чи слизової оболонки, що виникає після відторгнення омертвілої тканини внаслідок порушення її кровопостачання або іннервації. Такі виразки відрізняються тривалим перебігом з постійними загостреннями, всі вони практично не піддаються лікуванню.

Периферична артеріальна хвороба ніг

Периферична артеріальна хвороба - це хронічне захворювання, яке виникає в результаті звуження і блокування артерій, що постачають кров'ю, збагаченої киснем, ноги, живіт, таз, руки і шию

Телеангіоектазія

Телеангіоектазія (судинні зірочки) - це розширені внутрішньошкірні кровоносні судини червоного і синього кольору діаметром 0,1-1,5 мм. Залежно від форми вони поділяються на прості (лінійні), деревоподібні, павукоподібні, або зірчасті, плямисті.

Атеросклероз нижніх кінцівок

Атеросклероз - це прогресуюче захворювання судин, що веде до порушення кровообігу в ногах. Основна причина виникнення захворювання - склеротичний процес, що відбувається в судинах нижніх кінцівок, аорти та її головних гілках, в результаті якого звужується просвіт судини, створюючи перешкоду та порушуючи кровотік.

Облітеруючий ендартеріїт (тромбангіїт)

Системне хронічне запальне захворювання, при якому відбувається ураження дрібних артерій кінцівок. Це досить поширене захворювання у чоловіків. Середній вік, при якому з'являється хвороба, - 30-40 років.

Тяжкість і розпирання в ногах

Часто біль в ногах буває проявом захворювань артерій або вен, але її причиною бувають і інші захворювання і стани. Поступово хворий звертає увагу на все частіше виникає відчуття тяжкості і розпирання в ногах.

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен