здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вітаміни. Їх роль.

Вітамін E (токоферолу ацетат)

Вперше виявили роль вітаміну Е в репродуктивному процесі в 1920 р. Вітамін Е також покращує циркуляцію крові, необхідний для регенерації тканин, корисний при передменструальному синдромі і лікуванні фіброзних захворювання грудей. Він забезпечує нормальне згортання крові і загоєння; знижує можливість утворення шрамів від деяких ран; знижує кров'яний тиск; сприяє попередженню катаракт; покращує атлетичні досягнення; знімає судоми ніг; підтримує здоров'я нервів і м'язів; укріплюючи стінки капілярів; запобігає анемії.

Вітамін A (ретинол)

Вперше вітамін А був виділений з моркви, тому від англійського carrot (морква) відбулася назва групи вітамінів А - каротиноїди. Каротиноїди містяться в рослинах, деяких грибах і водоростях і при попаданні в організм здатні перетворюватися на вітамін А. Вітамін А бере участь в окислювально-відновних процесах, регуляції синтезу білків, сприяє нормальному обміну речовин, функції клітинних і субклітинних мембран, відіграє важливу роль у формуванні кісток і зубів, а також жирових відкладень; необхідний для росту нових клітин, сповільнює процес старіння.

Вітамін D (кальциферол)

Вітаміни групи D утворюються під дією ультрафіолету в тканинах тварин і рослин з стеринів. Основна функція вітаміну D - забезпечення нормального росту і розвитку кісток, попередження рахіту й остеопорозу. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині і дентині, таким чином, перешкоджаючи остеомаляції (розм'якшенню) кісток.

Вітамін К (синтетичний фітоменадіон)

Вітамін До є жиророзчинним вітаміном, що запасається в невеликих кількостях в печінці, він руйнується на світлу і в лужних розчинах. Дефіцит вітаміну К може розвинутися при жовчнокам'яній хворобі, при пролонгованому внутрішньовенному харчуванні, при порушеннях освіти і секреції жовчі (інфекційні і токсичні гепатити, цироз печінки, жовчно-кам'яна хвороба, пухлини підшлункової залози, дискінезія жовчних шляхів), а також при тривалому прийомі антибіотиків або сульфаніламідних препаратів, здатних пригнічувати мікрофлору кишечника, що синтезує вітамін К.

Вітамін B1 (тіамін)

Вітамін B1 - водорозчинний вітамін, легко руйнується при тепловій обробці в лужному середовищі. Вітамін B1 необхідний для окисного декарбоксилювання кетокислот (піровиноградної та молочної), синтезу ацетилхоліну, він бере участь у вуглеводному обміні й пов'язаних з ним енергетичному, жировому, білковому, водно-сольовому обміні, надає регулюючу дію на трофіку й діяльність нервової системи. Тіамін поліпшує циркуляцію крові й бере участь у кровотворенні.

Вітамін B2 (рибофлавін)

Рибофлавин разрушается под действием света, плохо растворяется в воде (растворимость повышается при снижении рН) и спирте. Витамин B2 интенсифицирует процессы обмена веществ в организме, участвуя в метаболизме белков, жиров и углеводов. Рибофлавин необходим для образования красных кровяных телец и антител, для дыхания клеток и роста. Он облегчает поглощение кислорода клетками кожи, ногтей и волос. Он улучшает состояние органа зрения, принимая, наряду с витамином A, участие в процессах темновой адаптации, снижает усталость глаз и играет большую роль в предотвращении катаракты.

Вітамін B6 (піридоксин)

Грає важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь у синтезі нейромедіаторів. У фосфорильованій формі забезпечує в процеси декарбоксилювання, переамінування, дезамінування амінокислот, бере участь у синтезі білка, ферментів, гемоглобіну, простагландинів, обміні серотоніну, катехоламінів, глутамінової кислоти, ГАМК, гістаміну, поліпшує використання ненасищених жирних кислот, знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, покращує скоротливість міокарда, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму.

Вітамін B12 (ціанокобаламін)

Вітамін B12 - єдиний водорозчинний вітамін, здатний акумулюватися в організмі, - він відкладається в печінці, нирках, легенях і селезінці. Вітамін B12 відіграє важливу роль в регуляції функції кровотворних органів: він бере участь у синтезі пуринових і піримідинових основ, нуклеїнових кислот, необхідних для процесу еритропоезу, активно впливає на накопичення в еритроцитах сполук, що містять сульфгідрильні групи.

Вітамін C (аскорбінова кислота)

Вітамін С - потужний антиоксидант. Він грає важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів, бере участь у синтезі колагену і проколагену, обміні фолієвої кислоти і заліза, а також синтезі стероїдних гормонів та катехоламінів. Аскорбінова кислота також регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, необхідна для кровотворення, має протизапальну і потівоаллергіческое дію.

Вітамін PP (нікотинова кислота, ніацин)

Вітамін PP існує в двох формах - нікотинової кислоти і нікотинаміду. Ніацин - це єдиний вітамін, який традиційна медицина вважає ліками. Подібно ніацин, нікотинамід надає м'яку седативну дію і корисний при лікуванні різноманітних емоційних і нервово-психічних розладів, включаючи тривогу, депресію, зниження уваги, алкоголізм і шизофренію. Добавки ніацину викликають зниження рівня ЛНП-холестерину.

Вітамін Н (біотин)

Біотин відіграє важливу роль у вуглеводному обміні: він взаємодіє з гормоном підшлункової залози інсуліном і, тим самим, стабілізує вміст цукру в крові. Крім того, він бере участь у виробництві глюкокінази - речовини, яка запускає процес обміну глюкози. Глюкокінази виробляється в печінці, там же, де зберігається біотин. Це особливо важливо для діабетиків, у яких вміст глюкокінази в печінці знижений.

Вітамін B5 (пантотенова кислота, пантотенат кальцію)

Найважливішою властивістю вітамін В5 є його здатність стимулювати виробництво гормонів надниркових залоз - глюкокортикоїдів, що робить його потужним засобом для лікування таких захворювань як артрит, коліт, алергія й хвороби серця. Він грає важливу у формуванні антитіл, сприяє засвоєнню інших вітамінів, а також бере участь у синтезі нейротрансмітерів. Пантотенова кислота бере участь у метаболізмі жирних кислот. Вона нормалізує ліпідний обмін й активує окислювально-відновні процеси в організмі.

Вітамін B13 (оротовая кислота, урацілкарбоновая кислота)

Надає загальне стимулюючу дію на обмінні процеси. Є стимулятором синтезу нуклеїнових кислот, що беруть участь у синтезі білка, посилює репаративні та регенеративні процеси в тканинах. Стимулює обмін білка в організмі, нормалізує функцію печінки, сприяючи регенерації гепатоцитів. Оротовая кислота бере участь в синтезі метіоніну, обміні фолієвої кислоти та пантотенової кислоти. Оротовая кислота покращує репродуктивне здоров'я, сприятливо впливає на розвиток плоду при вагітності.

Вітамін B9 (фолієва кислота)

Фолієва кислота бере активну участь у процесах регуляції функцій органів кровотворення, надає антианемічні вплив при макроцитарною анемії. Фолатного коферменти беруть участь у біосинтезі пуринових і піримідинових основине, нуклеїнових кислот, амінокислот, а також збільшують використання організмом глютамінової кислоти і тирозину. Також позитивно впливає на функції кишечнику і печінки, підвищує зміст холіну в печінці й перешкоджає її жировій інфільтрації. Фолієва кислота підтримує імунну систему, сприяючи нормальному утворенню й функціонуванню білих кров'яних тілець.

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен